• Свеж
Zuly - Изолирани Може да Кулер за Тенок Пиво и Тешко Seltzer | Нерѓосувачки Челик 12oz | Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Пијат Носителот Розова за Тенок Навистина Бела Ноктот Henrys

Zuly - Изолирани Може да Кулер за Тенок Пиво и Тешко Seltzer | Нерѓосувачки Челик 12oz | Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Пијат Носителот

Rating 
DEN 191.76

Од стока
Во магацинот

ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ ПИЈАЛАЦИ ЛАДНИ ПОДОЛГО Премиум 18/8 нерѓосувачки челик е 100% BPA free, двоен ѕид тројно изолирани технологија држи лименки мраз ладно до 12 часа без кондензација или потење.Не се лизга база, велат збогум на учениците, dings и штета!.ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО 12 ОЗ ТЕНОК КАНТИ - Совршени за 12 оз слаби лименки вклучувајќи Навистина, Бела Ноктот, Henrys, Бон па нема повеќе испотени дланки од држи вашиот лименки или напуштање на грди кондензација прстени на вашиот скап мебел.Може да Кулер за Тенок Пиво и Тешко Seltzer Нерѓосувачки Челик 12oz Ракав, Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Пијат Носителот - Сјајот Руменило Нашите изолирани тенок Може да Кулер карактеристики искинати дизајн е тоа да трае засекогаш.Нема потреба за decal за ова може да ладилникот.

Детални спецификации

Додатоци на производи