• Свеж
Среќен-fyongStoreOnline Алуминиум МЦ Micropigmentation Машина Полу Трајна Шминка Тетоважа Машина

Среќен-fyongStoreOnline Алуминиум МЦ Micropigmentation Машина Полу Трајна Шминка Тетоважа Машина

Rating 
DEN 1881.60

Од стока
Во магацинот

За шминка пенкало 1.Нов Дизајн, лесно да се контролира и лесен за носење. 2.Употреба на Тајван Чип плоча, не гори по долго време користење, и да ја направат напојување има долг живот; 3.На власт ќе се затвори автоматски кога напонот преоптоварување, кои тоа е безбеден и сигурен; 4.Тоа може да се префрлате помеѓу две машини во исто време, го прави работењето поефикасно; 5.Работното време може да се прилагоди по волја да ја користат веројатноста големина, погоден за сите видови на делови и кожа; 6.Работен напон : 110-240 V, погоден за глобална употреба; Номинална работи моќ : 15 V 1А, погоден за сите тетоважа машини употреба; 7.Со manual (рачно) и кочница педалата префрлување може да се направи операција полесно да се контролира; 8.Одличен за eyeline,веѓа,усна лагер. 9. Може да биде погоден за сите тетоважа и веѓа тетоважа . 10.Ниско ниво на бучава трајна шминка handpiece.

Детални спецификации

Додатоци на производи