• Свеж
Тетоважа Колекции,Тетоважа Машина Сет,Ротари Тетоважа Машина за Полнење Тетоважа Материјали Додатоци со Напојување Црвено Style1

Тетоважа Колекции,Тетоважа Машина Сет,Ротари Тетоважа Машина за Полнење Тетоважа Материјали Додатоци со Напојување Црвено Style1

Rating 
DEN 1668.00

Од стока
Во магацинот

Брзина : 6 V 6500 вртежи во минута.Бучава : 35db.Со ниска топлина моторни,оваа тетоважа машина има долг животен век.Производ тежина (мали Европскиот стандард круг главата кабелот за напојување) : 536g.Differnet од традиционалните тетоважа машина,нашите тетоважа машина работи тивко и има ниски вибрации.Оваа Ротари тетоважа пенкало машина може да господар брзо за почетник,и исто така ќе ги исполнат барањата на професионални тетоважа уметник.Производ големина (вклучувајќи пакувањето на производот) : 3.Features Bluetooth earphones Color : Црвена.Производ тежина (мали Американски стандард кабелот за напојување) : 524g.Ниска температура : 38.Пакет Including1 * Црвен редовни тетоважа machinen1 * Црвена тетоважа handlen1 * Црно мини тетоважа моќ supplyn1 * Тетоважа кабелот за напојување (Европски стандард или Американски стандард или British standard)n1 * Црна тетоважа кука linen1 * Црна правоаголна тетоважа на ногата pedaln5 * Случаен боја тетоважа pin cushionn2 * 2,5 mm хексагонални клуч n5 * 3 RT Тетоважа Игла Nozzlen5 * 3 RL тетоважа игла.Description Eliminate гума бендови, ова dragonfly тетоважа машината не треба гума бендови да се поправи тетоважа игли, вие само треба да се поправи игли, завртка на pin перница завртка и притиснете за миење да притиснете на тетоважа игла рачка за да се заврши фиксација.Кога товарот е на работа,тетоважата е машина за 8-9 V, 6000-6500rpm,на игла должина е од 3,5 мм.

Детални спецификации

Додатоци на производи