• Свеж
ZYC Професионални Тетоважа Машина за Полнење Безжична Тетоважа Моќ Ротари Тетоважа Пенкало Машина Сет со Игла за Тетоважа Уметник и Почетник,Б

ZYC Професионални Тетоважа Машина за Полнење Безжична Тетоважа Моќ Ротари Тетоважа Пенкало Машина Сет со Игла за Тетоважа Уметник

Rating 
DEN 1500.00

Од стока
Во магацинот

Силна енергија, супер стабилна,Работи Непречено.Прилично тивко - ниско ниво на бучава, тоа е сосема лесно да го совладате.Мала тежина.РКА Папочната врска.Max оперативен напон е 8 V.Бренд Име : ZWENModel Број : Заврши тетоважа машина kit Type : Тетоважа Kits Feature 1 : висок quality Feature 2 : cheaper Feature 3 : тетоважа машина set Style : Ротари тетоважа kit Feature 4 : тетоважа пиштоли професионални kit Feature 5 : тетоважа пиштол kit Speed : max.10000 RPMSzie : 95*33mm Motor : 4.5 w coreless motorstoke : 3.5 mm Needle : Кертриџ Needles Interface : RCABody Материјал : Aluminum Voltage : Max.8v Voltage : 6 7 8 9 11v 5 брзини на вредноста Влезен напон : DC5 V/1 ACharge режим : тип-c брз charge Battery капацитет : 1200mah Size : 27.5 X78mm N.W : 57g Package Вклучуваат : Тетоважа, комплет : 1x Безжична Тетоважа Power1x Тетоважа Pen10x Тетоважа needle1x Моќ cord B Тетоважа машина : 1x Тетоважа pen1x Cable3x игла.

Детални спецификации

Додатоци на производи