• Свеж
Xiaoyu Круг Microblading Игли, Прирачник за Магла Игла Веѓа Тетоважа Пенкало за Трајна Шминка, 50PCS, 9R

Xiaoyu Круг Microblading Игли, Прирачник за Магла Игла Веѓа Тетоважа Пенкало за Трајна Шминка, 50PCS, 9R

Rating 
DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

Погоден за магла прирачник пенкало, поголема стабилност,помалку вибрации.Дијаметар на секоја игла : 0.25 mm, 9 R. 3Р, 5 R е погодна за рачно магла тетоважа пенкало во нашата продавница, ASIN B074 KY5 QCV.Иглата е направен од медицински одделение од нерѓосувачки челик,за еднократна употреба само.Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства.Карактеристики на производот : Погоден за магла прирачник пенкало.Материјал : не ' рѓосувачки челик.Дијаметар на секоја игла : 0.25 mm.Големина : 3Р, 5 R, 7 R, 9 R.Како да се вметнување на игли во веѓа тетоважа пенкало : 1. Unscrew пенкало совет, 2. Извадете ја иглата solt од совет, 3. Вметнување на игла во игла solt од страна, 4. Прилагодување на должината на игла зависи од вашите потреби, 5. Ставете ја во совет по вметнување на игла, 6. Завртка на пен совет.Забелешка : НЕ се вклучени веѓа тетоважа пенкало.Пакет се вклучени : Пакет се Вклучени : 50 PCS игли.

Детални спецификации

Додатоци на производи