• Свеж
YoJiSa 2 Пакет Рептил Hammock Безделник Скала Виси Кревет Додатоци Поставите Триаголен Виси Нето Дише Мрежа за Големи Мали Брада Џинови Anole Geckos Гуштери 33x33x45cm Зелена

YoJiSa 2 Пакет Рептил Hammock Безделник Скала Виси Кревет Додатоци Поставите Триаголен Виси Нето Дише Мрежа за Големи Мали Брада

Rating 
DEN 162.00

Од стока
Во магацинот

100percentage сосема нов и висок квалитет на тема : Триаголен, погоден за брада змеј, леопард gecko, гуштер или други мали животни.Спецификација : Материјал : Направен од дише мрежа и издржливи најлон структура.Во голема мера се создаваат зелени и природна средина за вашиот гуштери.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.

Детални спецификации

Material:
Made of breathable mesh and durable nylon structure. Size

Додатоци на производи