• Свеж
Резервоарот Блузи, за Жени,Лето Блузи, за Жени Плус Големина Цвеќиња Pullover Туника Маици без Ракави Tees за Жените Секојдневен Лето

Резервоарот Блузи, за Жени,Лето Блузи, за Жени Плус Големина Цвеќиња Pullover Туника Маици без Ракави Tees за Жените Секојдневен

Rating 
DEN 18.96

Од стока
Во магацинот

☀Погоден за секоја OcasionsОдлично за Денот на Мајката,Денот на Вљубените,ноќта на Вештерките,Божиќ,4ти јули,сад знаме,Homewear, Дневна, Секојдневен Изглед, Дневна Облека, Партија, се дружи Со Пријателите, Датира, Училиште, Одмор, Патување, Одмор, Канцеларија, Работа, исто Така, Голем Подароци За Семејства и Пријатели.Се повеќе и Повеќе Продавница Cuppon на чекање за вас.Среќен Велигден Ден Т-маица го прави повеќе секси и привлечни за да се носат♪Повод : секојдневниот, патување, дома, одмор, одмор и така натаму.Rayon и Spandex ткаенина што го прави повеќе удобен против кожата.Погоден за еден неврзан секојдневниот изглед и било какви прилики, особено за статистика,партии,клубска и датира. ☢Големина Вниманието☢ Производи се во Азија големини, кој работи помали 1-4 големина од НАС големина. ☀Удобно & Мека - маици се многу удобен за носење и да не се чувствуваат помал во пазуви. ☃Добредојдовте на Haedhmko ♩♪♫♬✲Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува♩ Материјал : полиестер влакна, изработени од високо-квалитет на ткаенина, лесни, меки и удобни.женска блузи повик. ✪Мека Materiral✪Овој врвот е направен од високо квалитетни материјали, удобно и кожа-пријателски, кој може да се задоволат вашата шопинг потреби.На лесен дизајн го прави вашите секојдневни активности повеќе погодно.

Детални спецификации

Додатоци на производи