• Свеж
Од нерѓосувачки Челик Кујнски Рек Ѕид-монтирани Домаќинство Складирање Рек 44 * 38 * 18cm

Од нерѓосувачки Челик Кујнски Рек Ѕид-монтирани Домаќинство Складирање Рек 44 * 38 * 18cm

Rating 
DEN 3523.68

Од стока
Во магацинот

Да зачувате простор.Да ги прошират вашиот простор за складирање за да се задржи вашиот дом, уреден и организиран.Тешки-должност за чување.Издржливи и здрав, долг живот.Обезбедува здрав носечките капацитет.Разновиден.Може да се користи не само за кујна shelving, но исто така и за чување и прикажување во други простори.Лесно да се инсталира.Бара само едноставна инсталација и може да се стави во употреба, без потреба за специјалистички кадар и алатки.Проширување и heightening на парапет дизајн ефикасно да се намали паѓа на горниот слој.Стилски решение.Име на производ : Прилагодлив rack Material : 201 нерѓосувачки steel Style : style Installation метод : Punch Popular елементи : цврсти color Storage предмет тип : микробранова oven Number на подови : 1 floor Applicable луѓе : .

Детални спецификации

Додатоци на производи