• Свеж
MIAOMSI Тенџере Пан Рек Организатор Ѕид Тенџере Пан Бар Рек 80см Метал Индустриски Виси Железнички Кујнски Прибор Закачалка за Складирање Багажник

MIAOMSI Тенџере Пан Рек Организатор Ѕид Тенџере Пан Бар Рек 80см Метал Индустриски Виси Железнички Кујнски Прибор Закачалка за Складирање

Rating 
DEN 2461.44

Од стока
Во магацинот

Нашата продавница има многу за домот и декорација на кујната резерви.Спецификација : Состојба : 100% Предмет Тип : Кујна Пан Stand Material : Iron Color : Black Size : Прибл.ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА : 80см x 13cm ,Една мансарда бар дизајн во црна боја, доволно долго да се откажам повеќе садови отколку што мислите.Ѕид Тенџере Пан Бар Багажник, 80см Метал Индустриски Виси Железнички Кујнски Прибор Закачалка за Складирање Управување со 10 Куки, Black Pot полици може да зачувате простор од ослободувањето до кабинетот простор и дозволувајќи им тенџере полици да се чува на претходно неискористениот простор во кујната.се приспособат проред за садови и тави и куки може да се додаде.Максимална вчитување Капацитет може да се до 10 KG.Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка на 1-2 cm. 2123g Package се Вклучени : 1 * црна цевка Кујнски Прибор Holdernotes : бојата може да бидат различни, поради различни прикажува, ве молиме да се разбере.ДЕКОРАТИВНИ И ПРАКТИЧНИ : Тоа не е само за кујна чување,можете исто така да го користите за хоби соби,бања,занает области,гаражи и на било кое место треба складирање.Тенџере полици, исто така, обезбеди декоративна вредност и може да се подобри целокупната шема и визуелниот изглед на кујната. 13*80cm Weight : Прибл.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате преку е-маил.

Детални спецификации

Condition:
100%
Item Type:
Kitchen Pan Stand
Material:
Iron
Color:
Black
Size:
Approx. 13*80cm
Weight:
Approx. 2123g
Package Included:
1 * black pipe Kitchen Utensils Holder :
notes:
The color may be different due to different displays, please understand. :
Due to manual measurement, please allow an error of 1-2 cm. :

Додатоци на производи