• Свеж
1.6921 14 UNS 3Б Тема Plug GAGE НЕ ОДИ САМО P. D. = 1.6921 NS-3Б Инспекција

1.6921 14 UNS 3Б Тема Plug GAGE НЕ ОДИ САМО P. D. = 1.6921 NS-3Б Инспекција

Rating 
DEN 664.80

Од стока
Во магацинот

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDTHREAD PLUG GAGE.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDTHE НАДВОРЕШНИОТ ДИЈАМЕТАР НЕ СЕ ОЗНАЧЕНИ.НЕ МОЖЕМЕ ТОЧНО ДА СЕ ИЗМЕРИ СО РАКА.ГОЛЕМИНА : 1.6921 - 14 UNS - 3Б НЕ ОДИ P. D. : 1.6921 ПРОИЗВОДИТЕЛОТ / БРЕНД : М & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCIF ШТО БИ САКАЛ ДОЛГО ФОРМА CALIBRATION CERTIFICATES ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ПО КУПУВАЊЕТО.НИЕ МОЖЕ ДА DROPSHIP НА GAGE(S) ДА ЛАБОРАТОРИЈА НА ВАШИОТ ИЗБОР ИЛИ ДА ПОНУДИ ДА ГО КАЛИБРИРАТЕ НИВ ЗА ВАС.АКО БИ САКАЛЕ ДА СЕ КАЛИБРИРА ПРЕКУ НАС, ВЕ МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ СО НАС ЗА ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ ИМАМЕ ТЕХНОЛОГИЈА ЗА КАЛИБРИРАЊЕ НА ВАШАТА ТЕМА PLUG GAGE.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : 11-2-C-6.

Детални спецификации

Додатоци на производи