• Свеж
4pcs Автомобил Сонцето Дожд Чувари Прозорецот се Пропустливи Сенка Очила Deflector Сонцето Чувари Дожд Чувари Хром Намали за Хонда Граѓански Hatchback 2020 2021 2022

4pcs Автомобил Сонцето Дожд Чувари Прозорецот се Пропустливи Сенка Очила Deflector Сонцето Чувари Дожд Чувари Хром Намали за Хонда

Rating 
DEN 3119.76

Од стока
Во магацинот

Лента-На deflectors - Affix до прозорецот рамка со ленти од пред-се применува, автомобилската-одделение лента.Лесна инсталација, без дупчење или било какви посебни хардверски.Подобро Вода Диверзија - со цел да се одморат и надвор од прозорецот за да се спречи истекување вода во кабината.Придобивките од Страна на Прозорецот Deflectors - Намалување правец на бучава, де-магла windows, ciculate свеж воздух во автомобил и да ги минимизира топлина се изгради.Го подобрува Изгледот - Брз надградба која ќе ви помогне циркулацијата на воздух, како и дека е прилагодено за надворешни заврши.Удобно возење и Безбедност!Автомобилот изгледа Модата и убава!.

Детални спецификации

Додатоци на производи