• Свеж
QAA се вклопува 2018-2020 Кадилак XTS 4 Парче од Нерѓосувачки Тркала И Акцентот го Намали WQ58245

QAA се вклопува 2018-2020 Кадилак XTS 4 Парче од Нерѓосувачки Тркала И Акцентот го Намали WQ58245

Rating 
DEN 4139.76

Од стока
Во магацинот

Оваа QAA дел е дизајниран да се вклопуваат во 2018-2020 Кадилак XTS, 4-врата.Она што се вклучени во кутија?Вашиот пакет ќе вклучуваат QAA 4 парче од не ' Рѓосувачки Челик Тркала Добро Акцент Намали, Со 3 M лепило за инсталација и црна гумена заптивка ивица. - QAA WQ58245. Тркала И Акцент На Вратите.Направен во САД!Висок Квалитет на Полиран 26 мерач - 304 од не ' Рѓосувачки Челик. 3 M Автомобилската-Одделение Акрилик Пена лента ќе имаат за цел живот, без да предизвика било каква штета на површината на возилото.Лесна инсталација!Инсталира директно преку вашиот возила постоечката површина.Намалување на совршенство и Полиран да Огледало Сјај.ТРКАЛА И КРИЛАТА Додаток Трим има многу низок профил против возило.На гумена заптивка ивица е да се примени на горниот раб да се обезбеди додадена видливост и заштита.Тркала И Крилата Додаток Трим е претходно формирани за секој модел од Високо Полиран не ' Рѓосувачки Челик, со целосна 3 M акрилик лепило пена поддршка за да го подобрат изгледот на вашето возило.

Детални спецификации

Додатоци на производи