• Свеж
JC SPORTLINE Покривот Спојлер се Вклопува одговара за Голф 7 Golf7.5 MK7 MK7.5 База 2014-2018 Задните Багажникот За На Покрив Усна Спојлер Опашка Крило Фабрика Штекер

JC SPORTLINE Покривот Спојлер се Вклопува одговара за Голф 7 Golf7.5 MK7 MK7.5 База 2014-2018 Задните Багажникот За На Покрив Усна

Rating 
DEN 5652.00

Од стока
Во магацинот

Fitment : Ова Задните Покривот Спојлер одговара за Голф 7 Golf7.5 MK7 MK7.5 База Hatchback 2-Врата & 4-Врата 2014 2015 2016 2017 2018. Материјал : ABS,Направена од страна на одобрен & сертифицирани производители со материјали кои ги исполнуваат барањата на пазарот и патот употреба прописи.Инсталација : Ова Задните Покривот Спојлер е инсталиран со себе селотејп лесно , кој е вклучен во пакетот.Превозот : Обично трае 5-10 работни дена испорачуван ЕМС.Ве молиме имајте пациентот и овозможи 1 екстра ден ако ред е ставен во текот на викендот.Оваа Задните Покривот Спојлер со сјајни изглед и стилски дизајн, таа ќе работи добро и подобрување на вкупните перформанси во ракување и издржливост.

Детални спецификации

Додатоци на производи