• Свеж
ABS Автомобил Спојлер Крило Тело Колекции одговара за 2015-2018 за Тесла Нов Модел 3 Високи Перформанси Стр Верзија Опашка Задните Трупот Усна Опашка Капак Спојлер Крило

ABS Автомобил Спојлер Крило Тело Колекции одговара за 2015-2018 за Тесла Нов Модел 3 Високи Перформанси Стр Верзија Опашка Задните

Rating 
DEN 1569.60

Од стока
Во магацинот

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да не контактирате на време!Ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на услугата во рок од 24 часа!Ви благодариме!.[Прилагодено Дизајн] Умре тоне со оригинални автомобил податоци, дизајниран специјално за Нов Тесла Модел 3, Совршено се вклопуваат, кои не се меша отворање и затворање на багажникот. [Зголеми Ефикасноста] Тоа може да се компензира дел од лифт, сила која ги прави автомобил лебдат, зголемување на притисокот, за намалување на влијание на воздушниот отпор, и направи на автомобил вози во близина на патот, со цел да се подобри возачки стабилност. ☛ Спецификација : Име на Производ : Автомобил Задните Спојлери Материјал : КАБИНИ Инсталација позиција : Задните Инсталација метод : Ставете тип Применливи модели : New Тесла Модел 3 ☛ Придобивките од инсталирањето на автомобил на задното крило : 1.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Детални спецификации

Product Name:
Car Rear Spoilers
Material:
CABS
Installation position:
Rear
Installation method:
Paste type
Applicable models:
New Tesla Model 3
☛ Benefits of installing a car rear wing:
1. Increase grip :
2. Improve balance :
3. Reduce fuel :
4. Reduce rain on the rear window glass :
☛ Package includes:
1 x Car rear spoiler :
Only the above package content, other products are not included. :
☛ Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm.
☛ After-sales Service:
We guarantee to provide you with 100% quality products. If you have any questions about our products, please contact us in time! We will provide you with the best quality service within 24 hours! Thank you!

Додатоци на производи