• Свеж
Убавина од страна на Земјата Само Tanner Тен Вода - Среден до Темен Buildable Лажен Тен, Спреј за Тен Sunless Tanner, Само Тен со Природни & Органски Состојки, Само Тен Спреј, Само Tann

Убавина од страна на Земјата Само Tanner Тен Вода - Среден до Темен Buildable Лажен Тен, Спреј за Тен Sunless Tanner, Само Тен со

Rating 
DEN 455.76

Од стока
Во магацинот

Нема повеќе груби хемикалии, ужасно гасови, или портокалови нијанси.Користење со Убавината од страна на Земјата Само Тен Мит & Апликација Полнење за најдобри редеа-слободен резултати.Оваа тен, направени со DHA дека е добиен од шеќерна репка, ви дава целосна тело сјај во само неколку спрејови!Бидејќи ова само tanner тело, спреј е формулиран со вода база и да има нула бои, тоа оди на јасни.Ова само tanner тело, спреј ги има сите bronzed-бебе сјај без сонцето штета.БОЈА СЛОБОДНИ, TOXIN СЛОБОДНИ : Нашите најдобри само tanner избор е направен во САД со чист состав, е вегетаријанци, заверена без суровост, и е еден од најдобрите чисти само tanner спреј опции на пазарот.Нашите сопствени формула е исполнет со природни, растителна основа состојки како алое вера, цитрус, нане.Како семејство во сопственост на бизнис, вашето задоволство е наша гаранција.За бледо или фер кожа, користете фер да медиум.МНОГУ ФОРМАТИ се ДОСТАПНИ : available : Убавина со Земјата Само Tanner доаѓа во секој формат со истото ветување на чисти состојки : постепено тен лосион само tanner, тен косата, лицето tanner, само тен капки, се соочуваат со спреј за тен, и се соочуваат со тен серум.Само Tanner Тело, Спреј (Среден до Темен).СВЕТЛО, ТЕМНО, ПОСТЕПЕНО : Ние нудиме 2 различна боја опции.Користење на exfoliating ракавици & тен mit ќе им се овозможи дури и примена.

Детални спецификации

Додатоци на производи