• Свеж
Свежа и Природна Нега на Кожата Шеј и Какао Тело Путер, Кафеав Шеќер/Сл, 8 Унца

Свежа и Природна Нега на Кожата Шеј и Какао Тело Путер, Кафеав Шеќер/Сл, 8 Унца

Rating 
DEN 965.28

Од стока
Во магацинот

Луксузен формула лесно се апсорбира во кожата.Искуство хидратација и помош за сува кожа, дерматитис, егзема, псоријаза, сонцето гори, dermatoses, стрии и други чести кожни заболувања.Ултра хидратантен ШЕЈ ПУТЕР и КАКАО ПУТЕР испорача непобедлива moisturization и антиоксиданси.Чиста Алое Вера, Лаванда и Камилица помага да се смири оние груб области како што Лактите, Колената и високи Потпетици.Природни екстракти и масла им помогне на смири сува, испукана, возраст и истакна кожата со помош на негување на Витамин Е за СИТЕ ТИПОВИ на КОЖА.PARABEN СЛОБОДНИ формула ја остава кожата со чувство мека, мазна и се напојуваат.Премиум Шеј и Какао Путер помош помошник во намалување на стрии.Исто така, содржи и негување на кожата Витамин Ц и Витамин А Мирис Кафеав Шеќер и Сл - природни сладост на зрела сл enhanced со топла кафеав шеќер.Клиент омилен.

Детални спецификации

Додатоци на производи