• Свеж
Холи и Црвена Кутија Тело Перница ги Покрие Божиќ Boho Шема со Патент 20x54 Инчи Телото Мека Перница Случај Памук Тело Перница Pillowcases за Косата и Кожата

Холи и Црвена Кутија Тело Перница ги Покрие Божиќ Boho Шема со Патент 20x54 Инчи Телото Мека Перница Случај Памук Тело Перница Pillowcases

Rating 
DEN 455.76

Од стока
Во магацинот

Божиќ Тело Перница ги Опфаќа : 1 пакет Божиќ тело pillowcase 20x54 инчи/50x137cm, перници не се вклучени.Професионални крои изработка, нема да има вишок теми.Божиќ Фрли Перница Опфаќа : Изработени од 100% висококвалитетен памук.Скриен патент дизајн, лесно да се отвораат и затвораат, поубав и практични.Божиќ Дома Декор : двострано печатење, погоден за Божиќ дома декорација за кревет, троседот, каучот, додадете празнична атмосфера во вашата куќа.Божиќ Подароци : Убаво печатени, одличен подарок за вашите пријатели, семејство, соседи, соработници.Споделување на оваа радост со кого сакаат!.Грижа Инструкции : Машина перат или рака мие со ладна вода, нежно циклус.Не кајгана.Повеќе Боја Choice We нудат различни класичен и шарени модели за вашиот избор, да ги задоволат вашите различните потреби да одговара на вашиот мебел, промена на капаците како ви се допаѓа.Скриен Патент Design Invisible патент дизајн, води тесна затворање и во исто време за лесно отстранување и чиста.Широко се Користи Applications For и внатрешна и надворешна.Украсете го вашиот простор, троседот, чаир, клупа за да создаде опуштена атмосфера.Answer : ___________________________ Note : Тело под перница, се покрива само, внесува не се вклучени.

Детални спецификации

Додатоци на производи