• Свеж
Црна Кањонот Peppered Freesia Миризливи Тело Измијте Се, 16 Оз (2 Парчиња)

Црна Кањонот Peppered Freesia Миризливи Тело Измијте Се, 16 Оз (2 Парчиња)

Rating 
DEN 958.56

Од стока
Во магацинот

Мирис : Peppered Freesia (Свежи, слатка, чисти и малку пипер во ванила крем мошус база).Црна Кањоните Оригинални Тело За Миење.Кожата хидратантен формула.Достапни во 1000 мирис опции.Црна Кањонот хидратантен тело мие се полни со антиоксиданси и витамини за да го негуваат и поправка на кожата. 16 Оз Шише (2 Парчиња).

Детални спецификации

Додатоци на производи