• Свеж
Секира Exfoliating Туш Гел, Змија Кора, 16 Ounces (Пакување од 6)

Секира Exfoliating Туш Гел, Змија Кора, 16 Ounces (Пакување од 6)

Rating 
DEN 790.56

Од стока
Во магацинот

Пакет со 6 шишиња, Секое шише е 16 унци, Вкупно 96 унци.СЕКИРА ЗМИЈА КОРА ТУШ ЧИСТЕЊЕ.Чувство повеќе од малку валкани?СЕКИРА Змија Кора туш чистење со пустината минерали & кактус масло, длабоко во кожата и exfoliates да се отстрани нечистотијата и сува кожа.Се користи секојдневно да чистење на чист шкрилец.

Детални спецификации

Додатоци на производи