• Свеж
Seenimoe Смајли Лице Beaded Телефон Lanyard -Јин Јанг уроци Срцето Beaded Телефон Шарм врвката за околу Рака ,Овошје Ѕвезда Писмо Цвет Бисер рачно изработени Хривнија Keychain,Мобил?

Seenimoe Смајли Лице Beaded Телефон Lanyard -Јин Јанг уроци Срцето Beaded Телефон Шарм врвката за околу Рака ,Овошје Ѕвезда Писмо

Rating 
DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

【Beaded Телефон Шарм Материјал】Тие го направија faux бисер+акрилик монистра+ полимер глина,string, заедно со силни најлон јаже, не е лесно да се пробие надвор.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.И тоа е најдобра декорација да се направи што повеќе атрактивни.Пакетот вклучува : 2 buc телефон lanyard.И тоа е исто така една симпатична декорација на вашата облека.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Пакетот вклучува : 2 парчиња различни beaded телефон lanyard.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. 【Најдобар Подарок】Тоа е најдобриот подарок за вашата девојка,жена,мајка,ќерка на родендени, годишнини, празници, graduations, Денот на Вљубените, Денот на Мајката.Големина : периметар на lanyard е за 26cm(10. 【Beaded Телефон Рака Големина 】кругот на телефонот lanyard е за 26cm(10.Тие мора да бидат среќни и слатка, ако им даде на нив.Материјал : висок квалитет акрилик монистра+силни најлон јаже.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. 【Mutiple Користи】телефонот шарм рака е доволно силни за да издржат предмети како мобилни телефони, паричници,камери, MP3, keychains,автомобил копчиња , чанти и други предмети. 【Лесен за Употреба】Можете да врзете ја врвката низ вашиот mute копчето дупка или други отворање страна на вашиот телефон случај.

Детални спецификации

Додатоци на производи