• Свеж
Soloven 10 lb Dumbbells Сет од 2 Хексадецимален Рака Тегови Комплети за Жени Домашна Фитнес Тренингот Сила за Обука Анти се Лизга,Анти се Тркалаат Хексадецимален,Брза Испорак

Soloven 10 lb Dumbbells Сет од 2 Хексадецимален Рака Тегови Комплети за Жени Домашна Фитнес Тренингот Сила за Обука Анти се Лизга,Анти

Rating 
DEN 822.48

Од стока
Во магацинот

Еден гира тежина од 10 lb.На крајот на употреба, ве молиме избришете ги исклучите со влажна крпа. ★【Стилски и модерен】Светли бои и големи, јасно броеви направи овие брзо и лесно да го зграби додека во зоната.★【Нешто за секого,】 Идеална појдовна точка за тренингот newbies, пензионери, и секој се опоравува од операцијата.исто така, им помогне да се подобри издржливост, и мускулна маса.Со 10 lb dumbbells сет од 2 neoprene премачкување за употреба во предниот дел на вашиот тв во дневната соба.Одлично за рака редови, squats, притиска градите, bicep кадрици, одење, џогирање, & јога.Овие денови тоа е тешко да се најде време да се приклучат на една класа или салата.Ден 1 Фитнес рачни тежина значи дека нема повеќе оправдувања!.Neoprene слој, кој ќе не предизвикува оштетување на подот.Тотално должина е 9.Со овој 10lb тежина на тегови пар , ќе заштедите значителна количина на време, додека се уште добивање на резултатите сте жедни.Мулти-боја 10 lb dumbbells сет од 2 за жените.Ја зголемува физичката издржливост и ви држи енергија на целиот ден.Користите за вашиот дом фитнес тренингот режими.Контрола должина е 4. ★【Го користите во секое време, насекаде】Лесно за чување и совршен за патување. 10 lb dumbbells сет од 2 е одлична алатка за да се добие екстра тренингот во дома, и тоа не заземаат многу простор на сите.

Детални спецификации

Додатоци на производи