• Свеж
MTrendy 33lbs Прилагодливи Гира Тежина Поставите Пар Кабриолет да Barbell-Вкупно 66 КГ

MTrendy 33lbs Прилагодливи Гира Тежина Поставите Пар Кабриолет да Barbell-Вкупно 66 КГ

Rating 
DEN 3118.80

Од стока
Во магацинот

Активност : Bodybuilding,Дигање,Салата И Обука,Фитнес.Количина : 1 Пар (Точка Тежина : 33 lbs секој.Вкупно 66lbs/ 30kgr.).Материјал : Железо, Пластика.Спорт/Активност : Салата И Обука, Дигање.Тип : Прилагодлив Гира кабриолет да Barbell.Карактеристики : Прилагодлив Тежина.Боја : Црна, со Жолта.Збогатете го вашето секојдневно тежина тренингот со нови MTrendy 2 во 1 дизајн прилагодливи гира пар (33 Lbs секоја), која ги претвора во 66lbs barbell користење на поврзување прачка вклучени.Секој Сет содржи 4 x 6lbs/2.75 кг, 4 x 5.5 кг/2.5 Кг, 4 x 4.4 кг/2kg железо со пластични ракав гира плочи, 2 x гира прачки (.6 lbs секоја) и поврзување прачка да конвертирате гира во barbell.Ја користите вашата сопствена комбинации да suite на вашиот тренингот.

Детални спецификации

Додатоци на производи