• Свеж
Tyoo Прилагодливи Гира Пар Кутија Сила За Обука Гира Прилагодливи Гира Barbell Barbell Тежина Сет

Tyoo Прилагодливи Гира Пар Кутија Сила За Обука Гира Прилагодливи Гира Barbell Barbell Тежина Сет

Rating 
DEN 1444.80

Од стока
Во магацинот

- Гира лист заштита на животната средина поставување на лепилото : на гира лист е опкружено со ЈП материјал, кој ќе не боли подот или рацете, ефикасно спречување тропа, чисти и невкусна.*Совет : - ќе Има мало боја разликата помеѓу сликата и вистински објект и заради следење и снимање сцена.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни остави порака.* [Анти-лизга Дизајн] : Нашата тегови поставите доаѓаат со гума анти-пропадна зафат и antiskid подлога дизајн кој спречува лизгање кога се вежба може да се обезбеди ваша безбедност.На страната дизајн со antiskid подлога ови на тегови, не е лесно да се тркалаат.- загревање :Кога правите dumbbell exercises, треба да се избере добро вентилирани средина, обидете се да се избегне вежба во дожд воздухот, ладна или топла средина. * [Лесна Употреба и Чувајте] : Компактен тегови се лесно да се собраа за неколку секунди, и лесен за употреба и чување. * [Квалитетна услуга] : Доколку постои било каков квалитет проблем, ние ќе обезбедиме 100% наплата или замена, може да бидат сигурни да се купи. * [Здрава И Фитнес] : Нашата тежина фитнес поставите работи одлично додека пешачење, трчање и кардио вежби да помогне да се зголеми калории-горење, а исто така одлична за физикална терапија.- Хексадецимален орев : Двоен безбедност орев, не се изгубат.ние ќе се обидеме најдобро да ви помогне.

Детални спецификации

Додатоци на производи