• Свеж
Uther Dumbells Тегови Тегови Сет Тешки Изберете Тежина Barbell Поставите Хексадецимален Гума Гира со Метални Рачки Тешки Гира Сет за Мускулите Обука(10LB x 2)

Uther Dumbells Тегови Тегови Сет Тешки Изберете Тежина Barbell Поставите Хексадецимален Гума Гира со Метални Рачки Тешки Гира Сет

Rating 
DEN 300.48

Од стока
Во магацинот

Користите дома, на отворено, студио или хотел.Карактеристики : Вклучува 2 гума обложени тегови - Нема собрание потребно - Strong - Лесно зафат се справи.Висок квалитет на изработка значи дека нашите тежина ќе трае многу години. Анти-Roll Дизајн се Избегнат опасности додека работат надвор со овие хексагонална облик гира глави, кои го спречуваат тегови од тркалање кога ќе ги постави надолу за да се врши и други вежби.

Детални спецификации

Додатоци на производи