• Свеж
Almencla DIY Силикони Teether Монистра Храна Одделение Лабава Хривнија Накит Chewable Старечки Pacifier Занаети Pram Играчка Додатоци - Пинк

Almencla DIY Силикони Teether Монистра Храна Одделение Лабава Хривнија Накит Chewable Старечки Pacifier Занаети Pram Играчка Додатоци

Rating 
DEN 287.76

Од стока
Во магацинот

Направени од храна одделение силиконски, BPA Free, безбедни за бебето.тоа може да биде DIY во погоден за носене teether, pacifier синџир, разни погоден за носене додатоци, итн.Кога DIY е направен, треба да се користат под надзор на родителите да се спречи бебе од голтање. - Добар новороденче подарок.Кога DIY е направен, треба да се користат под надзор на родителите да се спречи бебе од голтање.Добар новороденче подарок.тоа може да биде DIY во погоден за носене teether, pacifier синџир, разни погоден за носене додатоци, итн.Спецификација : - Материјал : Silicone Size Табела : Дијаметар : 1. - Силиконски монистра се многу добар сензорни играчка да се развие babys креативност додека нега и гуми за заби.Силиконски монистра се многу добар сензорни играчка да се развие babys креативност додека нега и гуми за заби.Забелешка : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. - Со дупка.59 inch Package Вклучува : 20 Парчиња DIY Silicone Teether Монистра.

Детални спецификации

Додатоци на производи