• Свеж
Wendysun 32Pcs Природно Дрво Колче Кукла Играчка Различни Големини Момче Девојка Комбинација Страна се Насликани Кукла Фигурини Мал Човек Роденден Играчка Бајка Штипки

Wendysun 32Pcs Природно Дрво Колче Кукла Играчка Различни Големини Момче Девојка Комбинација Страна се Насликани Кукла Фигурини Мал

Rating 
DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

Материјали : Физички 0rganic Дрво Колче, Недовршени Дрво.Можете рачно да шема различни бои.Занает тип : DIY рачно изработени Објект.Овие штипки ќе се направи изведба носивост на забава за вашите малку еден.Овие мали момци се совршени за претендираат игра за вашите малечки.Да ги додадете во вашата колекција и ќе децата ќе ги сакам.Производителите од Кина.Wendysun Продавница снабдувањето со разни накит додатоци, DIY занаети и часовници.Исто така може да се користи за домашна декорација цели, или во суштина нешто што може да се мисли на.За Нашите Производи : Уникатен,Елегантен Дизајн;100% Органски Јавор Дрво Прстени/Монистра;Сите дрво/силикони/дрвени прстен се направени со храна безбедно, BPA-free материјал.Тоа е совршен подарок што може да се задржи за вашето дете меморија.Внимание : 1.Ве молиме не го остави детето без надзор со оваа играчка. 2.Ако производи беше оштетен, discard (отфрли) веднаш како ова може да стане потенцијална гушење опасност.Децата со целосно развиени заби може да биде во можност да се џвака или солза и монистра.

Детални спецификации

Додатоци на производи