• Свеж
SDFDSSR 17-Инчен Тавански Вентилатор со Светлина и Далечинска Контрола,Светлина Луксузни LED Таванот Светла Флеш Планината Тела во Златни Заврши Скриени Електричен Вен?

SDFDSSR 17-Инчен Тавански Вентилатор со Светлина и Далечинска Контрола,Светлина Луксузни LED Таванот Светла Флеш Планината Тела во

Rating 
DEN 919.20

Од стока
Во магацинот

★ Карактеристики : светлина, боја може да биде вклучен помеѓу бела светлина, неутрална светлина и топло светло, опремени со 3 правец на брзина, правец на различни брзини може да се прилагоди на циркулацијата правец, интелигентни remote control settings, со исклучување на светлата и навивачите, за исклучување на моторот, и да се подобри квалитетот на сонот.

Детални спецификации

Додатоци на производи