• Свеж
Ренесансата 120-Парче Заоблени Плоштадот Кина-Како Плоча, 10-Инчен, Виолетова, Случај на 12

Ренесансата 120-Парче Заоблени Плоштадот Кина-Како Плоча, 10-Инчен, Виолетова, Случај на 12

Rating 
DEN 4065.12

Од стока
Во магацинот

Кина-Како Пластика За Еднократна Употреба.Екстра тешки.Елегантен дизајн.Се Зголеми Служат Простор.Намалување Одлевање.Тоа служи за вашата цел.Ние се стави на про во умешен да се осигура вашата порција е ефикасна.Од пикник партија, од подготовка на презентација, секоја прилика заслужува да биде прослава.

Детални спецификации

Додатоци на производи