• Свеж
Beneges 2 Парчиња Xenon Бела LED Табличка Светлина Компатибилен со 2003-2010 Cayenne, масло од 2004-2010 Touareg, 2001-2005 Passat, 2006-2009 Голф 5D, 2009-2014 Tiguan 1J5943021A

Beneges 2 Парчиња Xenon Бела LED Табличка Светлина Компатибилен со 2003-2010 Cayenne, масло од 2004-2010 Touareg, 2001-2005 Passat,

Rating 
DEN 376.56

Од стока
Во магацинот

Осветлете без одлагање, и оригиналниот автомобил функција не е променет.6 W / pair Fits Возила : 2003-2010 Cayenne 955 / 957 (Шасија модел 9 PA / 9 PA1)2004-2010 Touareg 1 G1 (w/ 18" расклопна резервно тркало)2001-2005 Passat Б5.5 Вагон 5 D Touring2006-2009 Golf V 5 D Туринг MK5 Wagon1999-2004 година за Jetta Wagon2009-2014 Tiguan2007 TTPackage Include2* Табличка Светлина.【Одговара Возила】- 2003-2010 Cayenne 955 / 957 (Шасија модел 9 PA / 9 PA1), 2004-2010 Touareg 1 G1 (w/ 18" расклопна резервно тркало), 2001-2005 Passat Б5.Beneges придава многу значење за производи квалитет, строго со суровини избор, процесот на производство, квалификувани со ОК и КК.6 W/пар, добар удобноста, ниска потрошувачка на енергија, заштеда на енергија и гориво. 18 LED светилка монистра имаат висока прозрачна чистота, силна продорен моќ, нема потреба за абажур за филтрирање. 【Поврзани Параметри】- OE# : 95563162002, 95563162003, 95563162004, 7 L5943021 B, 7 L5943021 C, 1 J5943021 A, 1 J5943021 C, 1 J5943021 D, 1 J5-943-021, 1 J5-943-021-А, 1 J5-943-021-C, 1 J5-943-021-D, 1 J5943021. 【Супериорни перформанси】- Без филамент структура, коло и не е лесно да се оксидираат.

Детални спецификации

Додатоци на производи