• Свеж
Рико NHL Диви Сплит Дизајн на Метални Ознака

Рико NHL Диви Сплит Дизајн на Метални Ознака

Rating 
DEN 306.96

Од стока
Во магацинот

Стилски Метална ознака.Тимот боја одразува позадина со тимот боја лого.Predrilled дупки за лесно монтирање.Останува во место на табличка каде членки се овозможи.Официјално лиценцирани.Рико Индустрии Ад.е во бизнисот над 60 години придонес : 100 различни производи за секој голем спортски лига : на МАК, MLB, НБА, NHL, НАСКАР и NCAA кои се движат од кои се движат брзо знаменца, налепници и знаци, да висококвалитетна кожа стоки и банер знамиња.Во светот може да се пополни само за било кој треба за лиценциран тешко стока!.

Детални спецификации

Додатоци на производи