• Свеж
FANMATS МАК Далас Каубојс Универзална Авто Сенка, Сина, Една Големина (681620801095)

FANMATS МАК Далас Каубојс Универзална Авто Сенка, Сина, Една Големина (681620801095)

Rating 
DEN 599.76

Од стока
Во магацинот

Рефлексивни винил материјал, картон.Увезени.Тимот Обоени Универзална Авто Сенка Мерки 27 x 59-инчи.Направена со Трајни и Флексибилни ЈП Меур Материјал кој го Блокира 99% од UVA и UVB Зраци.Украсени со Смели и Енергична Екипа Обоени Графика.Cools и ги Заштитува Вашето Возило за Внатрешни работи.Карактеристики Хармоника Пати Дизајн за Лесно Складирање.Кул и заштити возилото внатрешни работи и да се направи смел со овој МАК Универзална Авто Сенка од страна на Тим Pro Mark.Секој универзална авто сенка мерки 27-инчи од страна на 59-инчи и е направена со трајни и флексибилни ЈП меур материјал кој го блокира 99% од UVA и UVB зраци.Тоа е украсен со смели и енергична екипа обоени графика и карактеристики хармоника пати дизајн за брзо и лесно складирање.Го прави за идеален подарок!.

Детални спецификации

Додатоци на производи