• Свеж
YIBING Жакард Ткаенина Tablecloth,Згусне Перат Памук и Лен Маса Крпа Дамка Отпорни на Абење Отпорни на Правоаголник Табела Покриваат Големи за Пикник-сиво-135x250cm(53x98inch)

YIBING Жакард Ткаенина Tablecloth,Згусне Перат Памук и Лен Маса Крпа Дамка Отпорни на Абење Отпорни на Правоаголник Табела Покриваат

Rating 
DEN 1607.76

Од стока
Во магацинот

Висок квалитет на ткаенини : Нашата tablecloth е направен од 100% висок квалитет мека и дебел памук-лен ткаенини.Карактеристика : природен памук, лен е да се носат-отпорни,не е лесно pilling,лесни,дише,тоа не ќе се држи вашата кожа кога има вечера.Лесно да се грижи : Машина перат во ладна или топла вода,рака мие,користете неутрален детергент;не кајгана;сува во сенка.Разноврсна Табела Заштитник : Ова tablecloth е совршен за секојдневна употреба,лица,празници,угостителство,кафулиња,специјални прилики,вечери,свиткување,potlucks,BBQ е,buffets,бебето тушеви,внатрешна и надворешна употреба,свадби и повеќе. 100% гаранција : Ако имате било какви прашања во врска со нашите tablecloths,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.Производ Description Our памук-лен ткаенини tablecloth заштита на вашата маса,биро и мебел блузи од гребнатини,scuffs,дамка,додека, исто така, покажува убавината на вашата маса и мебел блузи.погоден за внатрешна,надворешна и секојдневна употреба,тоа е совршен избор за секојдневна употреба или за подарок.Features High квалитет трајни памук-лен fabric Stain доказ,нежен feel Classic едноставен дизајн,лесно да се парови со различни почетни styles Multiple големини и богат жив colorsavailable Great за Отворен и Затворен Use Easy Care Machine washable Hand wash No bleach Use неутрален detergent Dry во сенка.

Детални спецификации

Додатоци на производи