• Свеж
Волкот Круг Лен Tablecloth Шалче Чипка Работ Табела Покритие за Кујна Dinning Декорација 60 Инчи

Волкот Круг Лен Tablecloth Шалче Чипка Работ Табела Покритие за Кујна Dinning Декорација 60 Инчи

Rating 
DEN 2059.20

Од стока
Во магацинот

Стави на нашата маса облека, нека вашата dinnerware се издвојува со нашите боја брзо, навремено отпорни tablecloths, сигурни да дадат изјава за семејството и гостите.57 инчен/4 CM бела чипка, густа ткаенина, силна отпорност на абење, добра навремено отпор, силна отпорност на топлина, исклучителна печатење процес.Ние?ќе реши проблем за вас, како е можно поскоро.Собори сува ниска.Се користи не-хлор кајгана само.Вашата маса може да бидат облечени нагоре или надолу за да се создаде совршена место амбиент, без разлика дали за семеен собир или одмор партија овие може да се користи внатре или надвор.должина на tablecloths= должина на вашата маса+ должина на overhang*2 overhang помеѓу 10 до 13 инчи ќе изгледа подобро.ширина на tablecloths=ширина на вашата маса+ширина на overhang*2 2.Лесно железо ако е потребно.Се отстранат веднаш. ?Круг дизајн? : 1.Начин да се избере вистинската големина : 1.Оваа tablecloth потсетува на повик за јадење и совршен за секојдневни оброци со семејството, забави, родендени, посебни настани,настани, семејни дружења, денот на Благодарноста, Божиќ и посебен празник собири.

Детални спецификации

Додатоци на производи