• Свеж
Lazey Мрзливост Нап Време На Сите Круг Лен Tablecloth Шалче Чипка Работ Табела Покритие за Кујна Dinning Декорација 60 Инчи

Lazey Мрзливост Нап Време На Сите Круг Лен Tablecloth Шалче Чипка Работ Табела Покритие за Кујна Dinning Декорација 60 Инчи

Rating 
DEN 1689.60

Од стока
Во магацинот

Се користи не-хлор кајгана само.Измијте темни бои одделно.Лесно железо ако е потребно. ?Мода и Функција? : Додава шармантна печати на вашиот dcor и ја заштитува вашата маса; круг tablecloth е конструиран за сите околу печати.Вклучени се Продаваат како поединец tablecloth за Нега на Машина или на раката, измиени, лесно да се пеглаат; нема боја работи; не се намали УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ Ако имате било какви прашања или ви се потребни дополнителни им помогне на, ве молиме контактирајте со нас во секое време.57 инчен/4 CM бела чипка, густа ткаенина, силна отпорност на абење, добра навремено отпор, силна отпорност на топлина, исклучителна печатење процес.Начин да се избере вистинската големина : 1.Се грижи Инструкциите Машина за миење ладно, нежни циклус.4 cm круг Tablecloth? : Лесно се Грижи 100% Полиестер, Почвата, Отпорни, Не-железо Ткаенина.Ние?ќе реши проблем за вас, како е можно поскоро.Стави на нашата маса облека, нека вашата dinnerware се издвојува со нашите боја брзо, навремено отпорни tablecloths, сигурни да дадат изјава за семејството и гостите. ?Круг дизајн? : 1.Се отстранат веднаш.Собори сува ниска.Оваа tablecloth потсетува на повик за јадење и совршен за секојдневни оброци со семејството, забави, родендени, посебни настани,настани, семејни дружења, денот на Благодарноста, Божиќ и посебен празник собири.

Детални спецификации

Додатоци на производи