• Свеж
Љубовта е во Воздухот Круг Лен Tablecloth Шалче Чипка Работ Табела Покритие за Кујна Dinning Декорација 60 Инчи

Љубовта е во Воздухот Круг Лен Tablecloth Шалче Чипка Работ Табела Покритие за Кујна Dinning Декорација 60 Инчи

Rating 
DEN 2193.60

Од стока
Во магацинот

Собори сува ниска.Начин да се избере вистинската големина : 1.Стави на нашата маса облека, нека вашата dinnerware се издвојува со нашите боја брзо, навремено отпорни tablecloths, сигурни да дадат изјава за семејството и гостите.Се отстранат веднаш.ширина на tablecloths=ширина на вашата маса+ширина на overhang*2 2.?60 инчи/152.Оваа tablecloth потсетува на повик за јадење и совршен за секојдневни оброци со семејството, забави, родендени, посебни настани,настани, семејни дружења, денот на Благодарноста, Божиќ и посебен празник собири.57 инчен/4 CM бела чипка, густа ткаенина, силна отпорност на абење, добра навремено отпор, силна отпорност на топлина, исклучителна печатење процес.4 cm круг Tablecloth? : Лесно се Грижи 100% Полиестер, Почвата, Отпорни, Не-железо Ткаенина. ?Круг дизајн? : 1.Се грижи Инструкциите Машина за миење ладно, нежни циклус.

Детални спецификации

Додатоци на производи