• Свеж
Efavormart 10 Пакети на Премиум Сатен Табела Врвот Тркач за Свадби Роденден Одговара Правоаголник и Тркалезна Маса за 12 x 108 Виолетова

Efavormart 10 Пакети на Премиум Сатен Табела Врвот Тркач за Свадби Роденден Одговара Правоаголник и Тркалезна Маса за 12 x 108 Виолетова

Rating 
DEN 431.76

Од стока
Во магацинот

Висат сува, да не го користите фен.Прекрасен дизајн веднаш ќе се зголеми елеганцијата на вашиот обичен и еднообразен банкет или свадба маси.Ова елегантно блескава парче се состои од сјајна материјал направена со најголема совршенство.

Детални спецификации

Додатоци на производи