• Свеж
Raxinbang Табела Светилка Црвено Dragonfly Боја на Стакло Дневна Соба и трпезарија Спалната соба Ноќни Табела Светилка, Табела светилка

Raxinbang Табела Светилка Црвено Dragonfly Боја на Стакло Дневна Соба и трпезарија Спалната соба Ноќни Табела Светилка, Табела светилка

Rating 
DEN 2236.80

Од стока
Во магацинот

Светлина тело материјал : смола, обоено стакло абажур.Користете област : 5 - 15 квадратни метри.Извор на светлина : E27 извор на светлина.Овој производ не содржи извор на светлина, но ние ќе се обезбеди за вас за слободни.Светлината тело големина : D : D : 40cm.H : 76cm.Високо квалитетна светилка тело, подебели шасија, анти-корозија, носат - отпорни, и издржливи.Мулти - процес на мелење, дебела и издржлива, сигурна и безбедна.Применливи места : дневна соба, студија, ходник, кујна, спална, тераса, хотелска соба, ходник, ресторан, магацин, двор, влез во салата, тремот.Совети : 1. Со светлост на светилка е многу субјективна и обично зависи од моќта на извор на светлина.2. Извор на светлина е поделена на топла светлина, ладна светлина и бела светлина.Инсталирајте различна боја температура извори на светло, боја на абажур ќе бидат различни, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.3. Нашите светилки не содржи извор на светлина.Но, нашата светилка држачи се универзални.Можете да го купите во блиската продавница.4. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ви посакувам среќен шопинг.

Детални спецификации

Додатоци на производи