• Свеж
Мажите Кале Вегетаријанска Зелена Три Мешавина Т-Маица C2

Мажите Кале Вегетаријанска Зелена Три Мешавина Т-Маица C2

Rating 
DEN 119.76

Од стока
Во магацинот

52% Памук/48% Полиестер. 52% Памук 48% Полиестер.Печатени во Америка.Предаден Од Калифорнија.САД Стандардна Големина.Меѓудржавни Облека Inc е само Ексклузивен продавач за Меѓудржавни Облека Бренд.Овој луксузен дизајн е оригинален и го прави совршен прилог на вашата облека колекција.За Дополнителни Производи, посетете ја нашата продавница, ние имаме нешто за секого.Т-Маици, Безбол Маици, Резервоар Блузи, Stringers, Тренингот Маици, Дуксери, Суичери, Шорцеви, Joggers, и многу повеќе.

Детални спецификации

Додатоци на производи