• Свеж
Топол Воздух Балон Авиони и Насмевка Облаци Печати Бебе Ќебиња,Бебе Swaddle Ќебе, Кадифен Полиестер Ткаенини,30 X 40 Инчи

Топол Воздух Балон Авиони и Насмевка Облаци Печати Бебе Ќебиња,Бебе Swaddle Ќебе, Кадифен Полиестер Ткаенини,30 X 40 Инчи

Rating 
DEN 863.76

Од стока
Во магацинот

Тоа Ќе Ви Донесе Слатка Компанија За Вашето Бебе И Се Чувствуваат Сигурни, Кога Тие Почнуваат Да Се Развиваат Независно.Многу Погодна За Бебиња, Анти-Навремено И Лесен.Лесен И Дише : парична Казна И Мазна Отвори Ткаени Дава Нашата Swaddle Бебе Ќебиња Супер Лесен И Одлични Breathability Така Што Влага Може да Избега И Понатаму се Регулира Бебе Е Телесната Температура, што Го Прави Совршено Да го Користите Од Топло Лето Да Студена Зима.Тоа Има Карактеристики На Анти-Навремено, Анти-Бледнее, И Не-Вирусот, Погоден За Сите Сезони.Применливи Сцена : Тоа Е Дефинитивно Совршен И Уникатен Бебе Подарок!Тоа Е Идеалната Големина За Деца Да Се Носат Со Нив За Разни Намени, За Јасли, Нап Или Дневните.Материјал Опис : Ова Бебе Ќебе Е Направен Од Високо-Квалитет На Кадифен Полиестер Ткаенини, Мека И Дише, Без Штетни Материи.

Детални спецификации

Додатоци на производи