• Свеж
Големо Дрво Дува во Правец на Дрвото Печати Бебе Ќебиња,Бебе Swaddle Ќебе, Кадифен Полиестер Ткаенини,30 X 40 Инчи

Големо Дрво Дува во Правец на Дрвото Печати Бебе Ќебиња,Бебе Swaddle Ќебе, Кадифен Полиестер Ткаенини,30 X 40 Инчи

Rating 
DEN 863.76

Од стока
Во магацинот

Производ Перформанси : Супер Меки Кадифен Материјал Не Е Само Супер Меки И Удобни, Но Исто Така Светлина Во Тежина.Одличен Подарок За Вашето Бебе, Внук, Внука, Внук Или Внука!Или Возрасни, Исто Така Може Да Се Користи Во Софи, Куќи, Автомобили Или Канцеларии Во Одлична Одлука За Да Се Покријат Нивните Нозе.Инструкции За Перење : Можете Да Додадете Омекнувач На Вода Да Им Помогне На Ќебе Омекне, Сува Со Ниска Топлина, Не Железо, А Не Користите Кајгана.Применливи Сцена : Тоа Е Дефинитивно Совршен И Уникатен Бебе Подарок!Тоа Е Идеалната Големина За Деца Да Се Носат Со Нив За Разни Намени, За Јасли, Нап Или Дневните.Единствена Кадифен Намали Флорални Текстура На.

Детални спецификации

Додатоци на производи