• Свеж
Grizzly и Lemmings Маскирани Ќебе Лесни Атмосфера погоден за носене Ќебе Класичен погоден за носене Ќебиња за Учење и Играње Игри

Grizzly и Lemmings Маскирани Ќебе Лесни Атмосфера погоден за носене Ќебе Класичен погоден за носене Ќебиња за Учење и Играње Игри

Rating 
DEN 2294.40

Од стока
Во магацинот

Големина На : Не Се Три Големини За Да Изберете Од,50"X40" 60"X50" 80"X60",Погоден За Деца,Возрасни,Родители И Баби И Дедовци!.Материјал Опис : Направи На Анти-Pilling Фланелен Боксери,Повеќе Удобно И Топло.Полна-Ширина Печатење,Еден Двострано Печатење.Повод : На Графити Ќебе Најдобра За Гледање Тв, Учење, Играње Игри, Во Кои Работат, Да Се Скрши Или Дремка, Кампување.Одлично За Sleepovers/Кампување/Или Само На Дружење/Ова Ќебе Ќе Биде Еден Подарок Тие Никогаш Не Ќе Сакаат Да Ги Тргнеме.Машина За Миење Ладно, Собори Сува На Ниска Топлина.Избегне Директна Топлина.Не Користите Кајгана.Сите Сезони И Прилики : Маскирани Ќебе Ќе Биде Најдобар Избор Ако Се Чувствувате Студ Додека Гледа Тв, Учење, Читање, Или На Вашиот Тросед Во Зима.Hoody Ќебе Одговара За Кампување, Патување, Возење Во Или Sleepover, Дури И Воздухот Условено Соба, Што Се Применува Во Текот На Годината!Го прави Голем Дар За ноќта на Вештерките Или Семејство И Пријатели.

Детални спецификации

Додатоци на производи