• Свеж
Rshield Светлата за Заштита на Филмот Опфаќа Компатибилен со Lexus gs 2006-2012 - Јасно (Филм)

Rshield Светлата за Заштита на Филмот Опфаќа Компатибилен со Lexus gs 2006-2012 - Јасно (Филм)

Rating 
DEN 1135.20

Од стока
Во магацинот

Светлата Заштита Колекции се precut возило посебни колекции направен од висок квалитет на заштита филм кој носи 5 годишна гаранција.Заштита колекции можат да се отстранат, но, не reapplied.Rvinyl Багра и Авто Додатоци нуди стотина precut светлата за заштита на колекции и целосна линија на апликација алатки и инсталација видео да се осигура вашата светла заштита е и правилно се применува.Овие проекти се направени од густата филм, тоа не е тврд пластичен капак.Инсталација поддршка.Чекор по чекор видео инсталација на апликацијата водич онлајн.Rshield заштита филмови филм кога правилно инсталиран ќе не избледуваат, ја губат бојата, пак виолетова, или меур.Precut заштита филмот е ефикасен начин за не-it-yourself installer-от за да заштедите време и пари со преземање на погоди работат на заштита филм за инсталација.Станува збор лепило поддржан и е подготвен да се инсталира.Не се тркалаат на заштита на филм, ова е дебел precut филм кој е модел специфични за вашето возило.Бидете сигурни да купите или сопствени инсталација на алатки можеби ќе треба да се инсталира на вашиот пре-сече светлата за заштита на полнење, без инсталација алатки се вклучени.Без инсталација алатки се вклучени, но се препорачува за професионална инсталација резултати.

Детални спецификации

Додатоци на производи