• Свеж
YADSHENG Paintbrush Поставува 10 Стапови Двојна Боја Најлон Волна Мешани Главата Комбинација Четка Сет (Боја : Сина, Големина : Слободен Големина)

YADSHENG Paintbrush Поставува 10 Стапови Двојна Боја Најлон Волна Мешани Главата Комбинација Четка Сет (Боја : Сина, Големина : Слободен

Rating 
DEN 1620.00

Од стока
Во магацинот

Не е лесно да деформација,Тоа обезбедува одлична форма задржување, може да се чува долго време.Овие боја четки понуда долго носат и одлична боја за контрола со четка потези,filaments задржете боја и ослободување правилно и рамномерно.Нашите минијатурни боја четка во собата е совршен за експериментирање со различни медиуми и проекти, што значи дека тие се идеални за почетници и добрите слично.Ако имате било каков сомнеж,ве молиме контактирајте со нас со е-маил,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Високо Квалитетен Материјал Одлична изработка, атрактивно пакување, постигнувањата на оваа професионална одделение квалитетни четки.Лесен чисти,четка косата се меки и добро апсорпција на способност, мие излезе лесно.Рачно изработени премиум синтетички влакна ви даде најдоброто искуство и меки се чувствуваат.Пакет содржина : сет од најлон коса, четки (10 стапчиња)Производ во боја : сина, црна, red Weight : 75 грама.

Детални спецификации

Додатоци на производи