• Свеж
NC Водоотпорен Мобилен Телефон Торба Универзална Водоотпорен Перница за iPhone 8 7 6S Se 2020 Галакси Пиксели Lg, HTC 6.5 Инчи

NC Водоотпорен Мобилен Телефон Торба Универзална Водоотпорен Перница за iPhone 8 7 6S Se 2020 Галакси Пиксели Lg, HTC 6.5 Инчи

Rating 
DEN 671.76

Од стока
Во магацинот

Супер стегање : со едноставни за заклучување на вратата, лесно да се водоотпорни, снег, прашина, песок и нечистотија. Супер стегање и 100% водоотпорни Нашите водоотпорен мобилен телефон торба има двојно патентите и двојно Велкро. Избегне остри предмети. Компатибилен со уреди до 90mm 190mm х (транспарентен прозорец 75мм X 140mm); опремени со вратот рака, лесно да се носат.

Детални спецификации

Додатоци на производи