• Свеж
XMCX Ѕид Монтирани Простор-Saver Облека Сушење Рек Стигнале Пати Подалеку Облека Сува Полици Airer за Балкон Спалната соба Перална за Перење Линија Лесно Складирање (Голе

XMCX Ѕид Монтирани Простор-Saver Облека Сушење Рек Стигнале Пати Подалеку Облека Сува Полици Airer за Балкон Спалната соба Перална

Rating 
DEN 1308.00

Од стока
Во магацинот

Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете го вашиот коментар подолу продавница за други купувачи' референца. ★Лесен за инсталација : Ова телескопски крпа решетката има едноставна инсталација стил и може да се користи само кога е инсталиран на ѕидот со завртки. ★Висока-квалитет метал сушење рек : се направени од издржлив 304 од не ' рѓосувачки челик кој може да издржи влажни или мокри тежина.★Добра услуга : Ние гарантираме за квалитетот на нашите производи.Ѕидот Монтирани Простор-Saver Облека Сушење Рек Стигнале Пати Подалеку Облека Сува Полици Airer За Балкон Спалната соба Перална за Перење Line Advantage : Силен материјал и силно оптоварување bearing Simple инсталација само да го инсталирате на ѕид, преку accessories Foldable и стигнале заштеда time Product Детали : Име : Виткање сушење rack Length : 40cm/15.6 во 80см/31.Ако наидат на проблеми во текот на процесот на купување ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Многу погодна за тесна перење соби.Тоа ќе не ' рѓа или лесно да се скрши. ★Мулти-сајт за употреба : Користете го ова проширување со сушење rack во перална бања или базен област ќе сува облека брзо и ефикасно дома.★ Пристигнување време : 15-27working дена [Бидејќи тоа е меѓународната логистика, па ве молиме да се разбере]★По приемот на производот ако имате било незадоволство ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе го реши проблемот за вас.

Детални спецификации

Додатоци на производи