• Свеж
Интер Dyne APB-3024 Pegboard Сушење Управување со 33 Штипки, 3/4 Дебели

Интер Dyne APB-3024 Pegboard Сушење Управување со 33 Штипки, 3/4 Дебели

Rating 
DEN 10536.00

Од стока
Во магацинот

Интер-Dyne Systems inc.Брендот на производот.Произведени од страна на интер dyne системи.Направен во сад.Интер-Dyne Системи APB-3024 Pegboard Сушење Багажник, 3/4" Дебела Јасно Акрилик, 24"W x 36"H со 33 Штипки.Лабораторија опрема, потрошен материјал и мебел.Pegboard сушење багажник, 3/4 инчи дебела јасно акрилик, 24 инчен W x 36 инчи H со 33 штипки.Интер-Dyne Systems Inc.БРЕНДОТ на производот.Произведени од страна на Интер dyne системи.Направен во сад.

Детални спецификации

Додатоци на производи