• Свеж
Облека Сушење Багажник,Виткање Ѕид Монтирани Сушење Полици,1~3 Железнички и Крпа Железница за Внатрешна и Бања (Димензии : 30Cm)

Облека Сушење Багажник,Виткање Ѕид Монтирани Сушење Полици,1~3 Железнички и Крпа Железница за Внатрешна и Бања (Димензии : 30Cm)

Rating 
DEN 7018.32

Од стока
Во магацинот

Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време, и ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок од 24 часа.Сите Димензии Се Рачно се Мери, и на Отстапување (Опсег) е 1-2 Cm/0.Со огромен Капацитет на носивост 80 Kg.Ве молиме Проверете ја Големината Пред да Нарачате и да Види Дали Може да одговара на Вашите Потреби.Лесен за Употреба - Едноставни за Инсталација,Без Дупчење, Удирање ,Двојна Употреба, Производот Не Содржи Лепак) со Проширување Завртка X4.Ако Ви Требаат Повеќе Дом Производи, Можете Да Кликнете на Мојата Продавница , а Потоа Оди во Мојата Продавница да се Купи!Име : Облека Закачалка/Сушење Rack Size : Како што е Прикажано на Сликата (Ако Нема Големината на Сликата, ве Молиме Контактирајте со Нас за Истрага)Погоден За : Бања, Балкон, Хотел, Коридор, Отворено, Итн.Компактен Од Ѕид, се Отвора за Сушење,Виткање 90°.Искрена Служба : Ние се обезбеди високо-квалитетни производи и професионални услуги. , Вистинската Боја на Производот Може да Биде Малку Поинаков од Бојата Прикажани на Сликата.Добредојдовте на Нашиот Продавница, Ние Имаме Различни Стилови на Закачалки за Вас за да Изберете Од.78 инчен Грешка.Ѕидот Монтирани Фен.Поради Снимање Ефект, Ќе Има и Одреден Хроматските Аберации, ве Молиме да Не го Купите, Ако Ум!Пред Купување, ве Молиме Проверете Дали Големината на Производот Сте го Купиле ви Одговара, и да се Провери Дали Прима Адреса не е во Ред!Кутија : Облека Рек/Закачалка*1 (Други Предмети Се Референтни Предмети или Подароци)Навестување : ве Молиме Забележете Дека Поради Светлосни Ефекти, Display Brightness/Contrast Settings, Итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи