• Свеж
LXRZLS Двојно Двострано Чистењето Влошки Абсорбента пример, перење на садови Крпа за Обновливи Микрофибер Јадење Чистење Облека Чистење Сунѓери машина за миење Садо?

LXRZLS Двојно Двострано Чистењето Влошки Абсорбента пример, перење на садови Крпа за Обновливи Микрофибер Јадење Чистење Облека Чистење

Rating 
DEN 516.00

Од стока
Во магацинот

На перење подлога има многу силен капацитет на апсорпција на вода, и тоа може да произведе богата пена кога нежно избриша, која спасува детергент и постигнува совршен чистење ефект.На перење подлога не е лесно да се деформира или пауза откако се замеси често, и не мириса.На перење подлога е еднократно и издржливи.Големина : 16.5*9.5. Материјали : најлон + сунѓер.На перење подлога е еколошки и еднократно.Материјалот е хидрофилна и масло-отвратителен својства, кои можат ефикасно да се отстранат тврдоглави дамки од масло и нечистотија.Тоа е лесно да се избрише исклучување на дамки од масло и прашина, не нула, и не ја оштетува површината на лепи.Тоа е погоден за чистење на сите видови на кујнски прибор.Користиме високо квалитетни растителни влакна текстил и најлон обоени свила, дебели sponge Nylon обоени конец, висок триење, добра масло repellency Good апсорпција на вода, лесно да се избрише исклучување на дамки од масло, нема штета да utensils Once пуштиш вода, масло е одвоена quickly Lanyard дизајн, соодветна големина, може да се пристапи во секое време, закачам за вентилација по use Weight : 5g Package вклучува : 1*чистење brush If имате прашања за овој производ, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни.

Детални спецификации

Додатоци на производи