• Свеж
EuisdanAA Сунѓерот Кујна Сад Јадење Тенџере се Мијат Чистење Чистење Влошки 4pcs Multicolor(Esponja Cocina Cuenco Платон Olla Lavado Exfoliante Almohadillas де limpieza 4 piezas Multicolor

EuisdanAA Сунѓерот Кујна Сад Јадење Тенџере се Мијат Чистење Чистење Влошки 4pcs Multicolor(Esponja Cocina Cuenco Платон Olla Lavado

Rating 
DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Нето Тежина : 26g; Боја : Сина, Зелена,Жолта,Црвена, Сребрена на Ѕвонење.Prodcut Име : Чистење На Сунѓерот Подлога.Пакет Содржина : 4 x Сунѓерот Чистење Подлога.Материјал : Ткаенина,Челична Жица, Сунѓер(Материјал : tela, alambre де acero, esponja.Вкупна Големина : 11.7x9.7x1.7cm/4.6"x3.8"x0.7"(L*W*T)(Tamaño вкупно : 11,7x9,7x1,7 cm / 4,6"x3,8"x0,7" (L * W * T).Euisdan AA Сунѓерот Кујна Сад Јадење Тенџере се Мијат Чистење Чистење Влошки 4pcs Multicolor It е направен на сунѓерот ткаенина и?Челик Жица?,саќе?дизајнот е лесно да се ?садови, чинии, плочки, тави, чаши, шишиња млеко, вазна, куп, на пример шолји или други kitchenwares.Може да се користи за да масло, маст, dirts на вашата чаша, чаша, сад, итн.Компактен и лесен, лесен за употреба.Опис на Spanish Esponja Cocina Cuenco Платон Olla Lavado Exfoliante Almohadillas де limpieza 4 piezas Multicolor Peso neto : 26 g; Боја : azul, верде, amarillo, rojo, tono plateado Nombre del producto : almohadilla де limpieza де esponja Contenido del paquete : 4 almohadillas де limpieza де esponja Material : tela, alambre де acero, esponja Tamaño вкупно : 11,7x9,7x1,7 cm / 4,6"x3,8"x0,7" (L * W * T).

Детални спецификации

Додатоци на производи