• Свеж
Faux Кожа Десктоп Организатор Коцки, Бања Бања Суета Послужавник, Салон, Фах, Catchall Послужавник за Промена Монета KeyPoppies Цвеќиња

Faux Кожа Десктоп Организатор Коцки, Бања Бања Суета Послужавник, Салон, Фах, Catchall Послужавник за Промена Монета KeyPoppies Цвеќиња

Rating 
DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Материјал : Микро-влакна кожа и 300 Dpvc.Димензија : Unsnapped 8 x 8 инчи / 20.5 x 20.5 cm , Купени x 5.7 5.7 х 1.2 инчи / 14.5 14.5 x x 3 cm.Едноставен дизајн : Едноставна структура, лесен за употреба и да го носат, на четирите агли на кожа фах се прилепува за лесно виткање и се одвиваат.Практично складирање алатка : Совршен за уредно чување на клучеви, часовници, накит, earbuds, мобилни телефони, пари, коцки, пенкала, очила и други мали предмети, за кои обично се расфрлани насекаде.Широко се користи : Оваа лента може да одговара на било какви декорација стил, соодветен за вашата спална соба, облекување маса, бања, дневна соба и за статистика, додавајќи шик декорација на вашиот простор.

Детални спецификации

Додатоци на производи